STIL CAM BALKON | ANKARA

ankara cam kapı, ankara cam kapı modelleri, ankara cam kapı fiyatı

Gizlilik Politikası

1-www.stilcambalkon.com internet sitesini ziyaret etmeniz veya sitemiz üzerinden sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız durumunda; sadece sitemizi ziyaret etmek ya da yararlanmak istediğiniz hizmetlerimiz sebebiyle elde ettiğimiz bilgilerinizin nasıl kullanılacağı ve korumasının nasıl yapılacağı işbu 'Gizlilik Sözleşmesi' ile belirlenmiştir. www.stilcambalkon.com sitesini ziyaret ederek ya da sitemiz üzerinden sunduğumuz hizmetlerden yararlanarak işbu 'Gizlilik Politikası'nda belirtilen tüm şartları kabul etmiş sayılırsınız.

2-www.stilcambalkon.com sitemizi sadece ziyaret eden kullanıcıların hiç bir kişisel bilgisini göremez, öğrenemez. Bu nedenle sitemizi ziyaret eden kullanıcıların özel bilgileri başkalarıyla paylaşılamaz. Fakat, sitemiz kullandığınız tarayıcınıza bazı bilgilerini bırakabilir (cookie). Bu bilgilerden yararlanarak internet sitelerinde dolaşırken cam balkon temalı reklamlarla karşılaşmanız olasıdır. Bu reklamların kaynağı www.stilcambalkon.com olabileceği gibi, ne sitemizle ne de firmamızla ilgisi olmayan yerlerde olabilir. Eğer sitemizin Cookie bırakmasını istemiyorsanız, tarayıcınızdan bu ayarı kapatabilirsiniz.

3-www.stilcambalkon.com tarafına kendi isteğiniz doğrultusunda göndermiş olduğunuz kişisel bilgileriniz kaydedilecektir. Bu bilgiler sizin izniniz ve isteğiniz dışında üçüncü kişilerle asla paylaşılmaz. Talep etmiş olduğunuz hizmet neticesinde www.stilcambalkon.com sitesinden tarafınıza email, telefon, kısa mesaj, vb. iletiler gelebilir. Bu iletileri almak istememeniz halinde bizimle iletişim kanallarımızdan birini kullanarak irtibat kurabilir ve bu bilgilendirme iletilerini almak istemediğinizi belirtebilirsiniz. Kısa sürede tarafımızdan size yollanan bu iletiler son bulacaktır.

4-www.stilcambalkon.com'a kendi isteğiniz doğrultusunda göndermiş olduğunuz kişisel bilgileriniz, ileride yaşanabilecek olumlu/olumsuz her türlü gelişmede kolaylık sağlaması açısından ihtiyaç duyulduğu kadar saklanacaktır. Bu bilgilerin saklanması ya da silinmesi konusunda kişi, her hangi bir tasarruf yetkisine sahip değildir.
5-www.stilcambalkon.com sitemizi ziyaret eden her kullanıcıdan bazı bilgiler elde etmektedir. Otomatik olarak sitemize giren her kullanıcının; hangi siteden geldiği, siteye giriş çıkış saati gibi genel bilgileri kaydedilmektedir. Bu bilgiler sitemizi daha kullanışlı hale getirebilmek amacıyla kullanılmaktadır.

6-www.stilcambalkon.com; sitemiz kullanıcılarından bazı bilgiler talep etmektedir. Bu bilgileri bize iletip iletmemek tamamen sizin özgür iradenizle vereceğiniz bir karardır. Bu bilgileri doğru vermeniz size sunacağımız hizmetin kalitesini belirleyecektir. Yanlış ya da eksik bilgi vermeniz durumunda alacağınız hizmette yaşanacak hiç bir olumsuzluğun sorumluluğu kabul edilmeyecektir. Bu nedenle sizden istediğimiz bilgileri olması gerektiği gibi vermeniz kişisel menfaatiniz için gereklidir. Özgür iradenizle vermiş olduğunuz bilgiler üçüncü kişilerle asla paylaşılmayacaktır.

7-www.stilcambalkon.com'u ziyaret eden ya da hizmetlerinden yararlanan herkes işbu sözleşmede yer alan tüm şartları eksiksiz kabul etmiş sayılır. Ayrıca "Kullanıcı Sözleşmesi" sayfasında yer alan sözleşmeninde hükümlerini kabul etmiş sayılır.
Sohbeti Başlat
Merhaba