STIL CAM BALKON | ANKARA

ankara giyotin cam balkon, ankara giyotin cam balkon fiyatları

Giyotin Cam Sistemleri

Pürüzsüz bir şekilde çalışan teleskopik giyotin camlar, çağdaş mimari tasarımların her birine harika bir katkı yapıyor. Yüksek üretim standardı Ankara Stil giyotin cam sisteminizin kaliteli bir çözüm olmasının yanında ısı yalıtımında, güneş kazancında ve şeffaflıkta optimum performans gösterir.

Ismarlama bir mimari cam çözümü olmasına rağmen, binanıza uygun bir tasarım ve konfigürasyon oluşturabiliriz. Kullanılan motorlar, aksesuarlar seçilebilir ve akıllı ev sisteminize entegre olabilir. Uzaktan kumandalı motorlu Giyotin Cam Sistemi – restoran, teras, veranda ve bahçe için idealdir.
ankara giyotin cam balkon, ankara giyotin cam balkon fiyatları
Ankara Stil Giyotin Cam Sistemleri, tam otomatik açılan ve dikey olarak açılan cam panelleridir. Projeye uygun ebat ve ölçülerde modüler olarak üretilen giyotin cam sistemleri bir çok alanda ve mekanda tercih edilen en yeni otomatik pencere sistemidir. Her türlü hava şartlarına uygun izolasyon çözümleri ve emniyet özellikleri ile üretilen giyotin cam sistemleri, kullanım amacına göre bir çok model ve tasarımda imal edilmektedir. Özel tasarım paslanmaz profiller, çelik taşıyıcılar % 100 emniyetli ve alternatif cam seçenekleri ile en üst seviyede güvenli sistemlerdir.

Pencere, Oda Bölme, Mağaza Vitrin, Cafe & Restorant, Fransız Balkonlar, Otomatik Cam Korkuluk, Çatı Teras ve Balkonları, Havuz Kenarları, Kış Bahçeleri, Pergola Tente, Rüzgar kırıcı gibi tüm dikey yapı kapatmalarında rahatlıkla kullanılabilir.
ankara giyotin cam balkon, ankara giyotin cam balkon fiyatları

Avantajları

Uzaktan kumanda ile açılıp kapanma
%60 oranında ses yalıtımı ve olumsuz hava koşullarında kullanım
Üst düzey ısı yalıtımı ve ısı cam profilleri
Kesintisiz manzara
Cam kanatları istenildiği gibi açıldığı rahatlıkla havalandırma imkanı

Extra bir korkulağa gerek kalmadan %100 güzenli cam korkuluk görevi üztlenir.
Kilitsiz güvenlik imkanı.
Üst düzey konfor.

ankara cam balkon, ankara giyotin cam balkon, ankara giyotin cam balkon fiyatları
Sohbeti Başlat
Merhaba